Haberler

Şişli Terakki Vakfı Lisesi Laboratuvar odası

Şişli Terakki Vakfı Lisesi'nin laboratuvar sınıfı başarıyla tamamlandı. Özel kimyasallara ve asitlere dayanıklılığı olan malzemelerden yapılan özel laboratuvar ürünlerinin kurulumu gerçekleşti.

Habere Git

Kültür Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi laboratuvar sistemleri kurulumu tamamlanmıştır.

Kültür Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi laboratuvar sistemleri kurulumu tamamlanmıştır.

Habere Git

Buser Project Qatar Project 2018 Fuarında

Buser Project fuarda katılımcıları ile buluştu. Yoğun katılım olan standımıza yerli ve yabancı katılımcılar büyük ilgi gösterdi

Habere Git

The BIG Show International exhibition 2018

Türkiye'nin küresel pazarında lider mobilya tedarikçilerinden biri olan Buser Project, Umman'da başarılı bir şekilde devam ediyor.

Habere Git

XVII. Eğitim Sempozyumu

Türkiye'de eğitim mobilyası sektörünün öncüsü olan firmamız, gelişen tasarım ve teknolojiyi bir arada kullandığı, önümüzdeki günlerde piyasaya sunacağı yeni ürünlerinin tanıtımını yapacak

Habere Git

Ethiopia Build & Const Expo-2017

Otel ekipmanları, ofis mobilyaları, hastane ve eğitim mobilyaları alanında uzman olan Büroseren Mobilya yurt dışında da sürdürdüğü faaliyetlerine devam ediyor

Habere Git

TÖZOK 16. Eğitim Sempozyomu

42 ilde 1103 üyesi bulunan Türkiye Özel Okullar Derneği’nin düzenlediği 16. Özel Okullar Sempozyomunda yerimizi aldık. TÖZOK geleneksel hale getirdiği Antalya Sempozyumları ile Türk Milli Eğitimi’ne de ışık tutmaktadır.

Habere Git

Referanslarımız

Büroseren 1986 yılından bu yana müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.

Habere Git

Palmeiras Suite Hotel

Palmeiras Suite Hotel, Angola'da, Atlantik okyanusunun doğa harikasında dinlendirici bir tatil keyfini yaşatmaktadır. Hotel doğal çevresi ve eşsiz deniz manzaraları ile, Angola'nın başkenti olan Lunada'nın Talatona bölgesinde..

Habere Git

Müsiad Expo 2016

Müsiad Expo Yeşilköyde düzenlenen, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla başlayan fuar 80den fazla ülkeden katılımcı buluştu. Fuarda 90m2 lik standımızla yerimizi aldık. 

Habere Git

Gelişim Üniv. Mühendislik Fakültesi

Gelişim Üniversitesi bilgiyle bütünleşen mühendisler yetiştirmek ve gerekli olan donanımlar için Büroseren Mobilya'nın markası olan Buserlab tarafından proje montajı başlanmıştır.

Habere Git

Dünyanın Her Yerine İhracat

Dünyanın Her Yerine İhracat müşterilerin dünya genelinde her sektöre hitap eden iş kolları faaliyetlerinde hizmet vermesi ve verilen hizmet içerisinde ki bir çok donanımların eksiksiz bir şekilde tamamlanmasına...

Habere Git