Ofis Projeleri

Sky City Denizli

Sky City Denizli iş merkezinin resepsiyon, giriş ve bekleme alanlarını mobilyaları tamamlandı.

Projeye Git

Exeltis Açık Ofis Projesi

Exeltis firması için yapılan açık ofis projesi

Projeye Git

Erse Kablo Ofis Projesi

Erse Kablo Ofis Projesi

Projeye Git

FerYapı Ofis Projesi

FerYapı ofis, yemekhane, bekleme grubu ve toplantı odası

Projeye Git

Özcan Aydınlatma Ofis Projesi

Mağaza konsepti konusunda tasarımlarıyla ve ürün kalitesiyle tüm müşterilerinin geçerli not alan Büroseren Mobilya her zamanki gibi...

Projeye Git

Türkmenistan AK ÖÝI Konferans Salonu

Türkmenistan'ın en büyük ve en kapsamlı konferans salonu olan "ak öyi" projemiz tamamlanarak devlet yetkilileri ile birlikte törenlerle açılışı yapıldı.

Projeye Git

Büroseren Showroom

Büroseren'in otel, kafe, restoran, eğitim ve ofis mobilyaları'nın bir arada bulunduğu...

Projeye Git

Expertise House

Mecidiyeköy Trump Towers'da bulunan Expertise House Ofis projesi tamamlandı, mekan mütevazı ve sade bir tasarıma kavuştu.

Projeye Git

Lebap Hastanesi

Türmenistanda yapılan asyanın en büyük hastaneleri arasına giren projemiz başarıyla tamamlanmıştır.

Projeye Git

Evka Turizm

Evka Turizm ofis projesi

Projeye Git

River Plaza

River Plaza akıllı toplantı salonu projemiz.

Projeye Git

Biltek Kolejı

Müşterilerin kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına göre şekillendirebileceği ofisler, hastaneler, okullar, restaurantlar, oteller gibi bir çok konseptte başarılı sonuçlar alabilmesi açısından anahtar teslim anlaşmaları tercih etmesi işlemlerin daha hızlı sonuçlanmasından ibarettir.

Projeye Git

Gençpa Telekomünikasyon

Gençpa ekibi, fark yaratan ve değer üreten bir iletişim stratejisine öncülük etmektedir. Girdikleri yeni yapılanmayla birlikte tüm ofis mobilyalarını Büroseren'den seçerek en kaliteli ve konfurlu ofis ortamını oluşturdurlar.

Projeye Git

Emsey Hastane

Emsey Hastanesi için yapılan ofis ve mobilya tefrişatı projesi

Projeye Git

Papirus Plaza

Papirus Plaza için yapılan ofis ve mobilya tefrişatı. Gelişmiş zengin renk seçenekleriyle müşterilerin daima kullanılabilirlik içerisinde kalabilmesine ilişkin yapılan ana çalışmalara katma değerli...

Projeye Git

Aktif Bank

Aktif bank ofis projesi, ofis ve personel masalarının montajı, toplantı odalarındaki toplantı masalarının montajlarının yapımı

Projeye Git

Fakir Ofis Projesi

fakir genel müdürlük ofis projesi, toplantı odaları ve ofis masaları

Projeye Git

Halk Bank

Halk Bankası istanbul müdürlüğü için yapılan toplantı masaları ve operasyonel çalışma masalarının kurulumu.

Projeye Git

Bürotime Tamamlanan Ofis Projeleri

Bürotime Ofis Mobilya Çözümleri :Ofis mobilyaları sektöründe çok uzun yıllardan beridir var olan ve üretim yapmak için kurulan Büroseren, kaliteli ürünleri ve hizmet anlayışı ile birlikte müşteri memnuniyetini her zaman kazanmayı başarmıştır. Çalışma ortamı için her şeyin en iyisi olsun diyenler için bürotime ofis mobilya çözümleri  ile fark yaratan ve kendine ayrıcalıklı bir yer edinen firma, yalnızca yurtiçinde değil birçok farklı ülkeye de hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Müşteri memnuniyeti her zaman ilke önceliği olan ve sektörde birçok öncü çalışması ile birlikte dikkat çeken Büroseren, kullandığı en yeni teknolojiler ile gelen her talebi en hızlı şekilde karşılamaktadır. Birçok önemli ofis projeleri referansları ile ilgili müşterilerinin güvenini kazanan firma, sahip olduğu bilgi ve birikimi deneyimleri birleştirerek faaliyetlerini devam ettirmektedir.

En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olması sebebi ile uzun yıllar boyunca sizlere eşlik etmeye devam edecek olan büro mobilyaları, birçok farklı tarzı ile birlikte ofislerinizi daha kullanışlı bir hale getirmeye devam ediyor. Sizler için özel olarak tasarlanan ve tüm beklentileri karşılayacak özelliklere sahip olan birbirinden özgün büro mobilyaları tasarımları, her bütçeye uygun en ekonomik fiyat seçenekleri ile birlikte satışa sunulmaktadır.

 Bürotime Ofis Anahtar Teslim Projeler :

Gelen tüm talepleri tek bir noktada toplayıp kaliteden ödün vermeden çalışmalarını gerçekleştiren Büroselen, hazırlamış olduğu projeyi anahtar teslim olarak müşterileri ile buluşturmaktadır.

Üretim evresine geçilmeden evvel mimarlar mekana gelerek bir ön inceleme yapmakta ve ölçüleri aldıktan sonra projeyi hazırlanmaya başlanmaktadır. İç mimarlar projeyi tamamladıktan sonra dilerseniz 3D görüntüsünü bilgisayar ortamında görebilme şansına sahipsiniz. Birçok farklı ihtiyaca uygun olarak gerçekleştirilen bürotime ofis projeleri ile çok daha konforlu ve iç açıcı çalışma alanlarına sahip olmanıza imkan tanımaktadır.

Bürotime tamamlanan ofis projeleri hem modern görüntüsü hem de kullanışlı yapısı ile birlikte müşterilerin beğenisini kazanmayı başarmaktadır. Siz de kendi zevkinize ve rahatınıza uygun ofis mobilyalarına sahip olmak için istediğiniz takdirde iç mimarlardan öncesinde ücretsiz destek alabilirsiniz. Bunun için ücretsiz iç mimar destek formunu doldurmanız yeterlidir.