Completed Projects

Office Projects

The most important thing is that the place you work in is comfortable and makes you comfortable. People who care about their health are very careful about the brand and design of the office furniture they buy.

View Projects

Hotel Projects

With the bureaus, you can lay out your hotel according to your desired concept and get more customers. You can choose your products in different colors or with different designs.

View Projects

Education Projects

The furnishings offered to students in schools, classrooms or on various courses must differ from those of the furniture used by the students

View Projects

Tamamlanan Projeler

            Ofisler çalışma alanları olsa da belirli bir dekorasyon tarzına uygun olmalı işlevsel olmasının yanı sıra şık bir görünümde de bulunmalıdır. Bu da elbette çalışanların her birini daha da motive edecek bir özellik oluşturarak karşımıza çıkaracak en temel özellik olarak yer almaktadır. Bütün bu unsurlar dikkate alındığında genel anlamı itibariyle ofislerin belirli bir proje ve belirli bir mobilya çözümlerine yönelik unsurlarının var olduğu hemen görülmektedir. Tüm bu var olan mobilya çözümleri dikkate alınarak önde gelen unsurlarla Büroseren ofis projeleri ele alındığı ortadadır. Böylelikle ofis düzeninin nasıl olması gerektiği, bir ofis düzeninde hangi çalışma araç gereçlerinin var olması gerektiği tüm yönleriyle mobilya çözümü veren montaj ve danışmanlık hizmetiyle mümkün hale gelir..

 Önce Planlama Sonra Montajlama

            Kaliteli bir ofis ortamının meydana getirilmesi için öncelikle Büroseren eğitim projeleri bilgisayar destekli çizimler yapılmaktadır. Bu çizimler ofisin nasıl bir şekil alacağının belirlenmesi adına da son derece önde gelen bir özelliği yansıtmaktadır. Tüm bu öne çıkan özellikler temel alındığı zaman ofis işlemlerine yönelik olarak hazırlanan birçok unsurlara yönelik çizimler tamamlanarak projenin İlk aşaması böylelikle tamamlanmış demektir. Oteller, kongre ve diğer organizasyon şirketleri, eğitim kurumları, kültür lokasyonları ve daha birçok alana yönelik planlı bir ofis ortamının meydana getirilmesi için Büroseren otel projeleri hazırlanmaktadır. 3 boyutlu çizimleri yapılarak ardından montajlama sürecine yönelik olarak da etkin bir şekilde çalışmalar içerisine girilerek tamamen söz konusu projelerin tamamlanması mümkün hale getirilmektedir.

 Tamamlanan Projeler

            Montaj çalışmalarının da yapılmasının ardından Büroseren mobilya çözümleri olarak tamamlanan bir ofis projesinin ortada durduğu görülmektedir. Tüm bu durumlar baz alınarak da büro ofis dekorasyonunun başlamasından bitirilmesine kadar etkin bir çalışma içerisine girildiği dikkat çekmektedir. Ayrıca söz konusu nitelikleriyle tüm bu çalışmaların Büroseren anahtar teslim projeleri arasında bulunduğu dikkat çeken niteliklerden birisini oluşturduğu önde gelen özellik olarak yer almaktadır.

            Ofis ortamlarının ihtiyaç duyabilecekleri mobilya projelerinin tamamen teknolojik yenilikler ve en yeni dekorasyon stilleri uygulanarak hazırlanması son derece önemli ofis mobilya projeleri arasında bulunmaktadır. İşte bu bakımdan da sözü edilen mobilya projesinin amacına ulaşması yönüyle dikkate değer tüm unsurların baştan sona kadar birer birer titizlikle hazırlanması gerekmektedir. Bu durum elbette otel mobilya projeleri için de geçerliliğini korumaktadır. Ancak ve ancak böyle bir çalışmalar eğitim mobilya projeleri arasında yerini alabilecek ve ancak böyle bir çalışmalar Büroseren tamamlanan projeler arasında bulunabilecektir.