PICK

Pick; modüler birimlerden oluşan yapısı ve değişen materyal ve renk alternatifleriyle modern ofislerin ve lobi bekleme alanlarının birer tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Bekleme eyleminin gerçekleştiği alanlar firmaların karakterlerini misafirleri ile paylaştığı ilk yerdir, bu bilgi ışığında Pick; göz alıcı ve aidiyet uyandıran yapısı ile kullanıcılarına keyifli bir bekleme zamanı sunmaktadır. Aynı zamanda ofis içinde çalışanların kendilerine vakit ayıracağı köşeler oluşturmak, sosyalleşebilecekleri alanlar yaratmak gibi grup halinde ya da bireysel kullanım senaryolarına uyum gösterir.

Form olarak zemine doğru genişleyen yapısıyla stabil bir duruş sergilerken; detay ve bitişlerindeki yumuşak ve kıvrımlı yüzeyleri ile kullanıcının zihinsel dinginliğe ulaşmasına yardımcı olur. Tekli, ikili, üçlü, sehpalı veya sehpasız, oturum yüzeyi farklı yönlere bakan alternatifleri ile zengin bir ürün ailesi oluşturmaktadır.

ELA ALDIKAÇTI

Pick’i tasarlarken kullanıcısında dost canlısı ve sempatik bir etki bırakmasını hayal ettim. Bir araya geldiklerinde renkli, hareketli ve heyecan verici; tekil kullanımlarda organik ve sempatik. Sosyalleşmeyi vücut dilinde taşıyan bu ürün ile keyifli bir oturum ve bekleme alanı sunmayı hedefledim.

İNDİRİLEBİLİR
DOKÜMANLAR

DİJİTAL KATALOG TEKNİK DÖKÜMAN
* 2D ve 3D Dosyaları indirip inceleyebilmeniz için lütfen
Mimar Girişi yapınız.

TEKNİK BİLGİLER

Tekli Oturum Modülü

Yükseklik:52
Genişlik:52
Derinlik:52

Tekli Sehpa Modülü

Yükseklik:40
Genişlik:52
Derinlik:52

İkili Oturum Modülü

Yükseklik:53
Genişlik:98
Derinlik:52

Sehpalı, Üçlü Oturum Modülü

Yükseklik:53
Genişlik:144
Derinlik:52

Çift Yönlü, Sehpalı, Üçlü Oturum Modülü

Yükseklik:53
Genişlik:144
Derinlik:52

BAKIM ÖNERİLERİ

    Ahsap yüzey, hafif nemli bezle düzenli olarak damarlari yönünde silinerek ardindan yumusak bir bezle kurulanmalidir. Aerosol içeren cila ve temizleyici kullanilmamalidir.
    Deri yüzeylerin tozu düzenli olarak alinmalidir. Üzerine sivi dökülmesi halinde emiciligi yüksek bir bez ile iyice kurulanmalidir. Yag lekelerinde kirli yüzey sabunlu bez ile temizlendikten sonra kuru bir bez ile dairesel hareketlerle silinmelidir. Bölgesel lekelenme halinde tüm yüzey temizlenmelidir. Dogal derinin zaman içerisinde degisime ugramasi olagan bir durumdur.
    Döşeme kumaşlar periyodik olarak hafif nemli bir bez ile tozu alınarak temizlenmelidir. Yüzeyde biriken toz, elektrik süpürgesi ile alınabilir. Lekelenme durumunda yoğun kimyasal madde içermeyen temizleyiciler kullanarak ılık suyla silinmelidir. Fırçalamadan kaçınılmalıdır.
    Kumaslar periyodik olarak hafif nemli bir bez ile tozu alinarak temizlenmelidir. Yüzeyde biriken toz, elektrik süpürgesi ile alinabilir. Lekelenme durumunda yogun kimyasal madde içermeyen temizleyiciler kullanarak ilik suyla silinmelidir. Firçalamadan kaçinilmalidir.

ÜRÜN AİLESİ

GALERİ

PICK

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

TAMAMLAYICILAR