GRAND

Deri ve metalin uyumlu birlikteliği ile tasarlanan Grand çalışma koltuğu, üst düzey yöneticiler için ideal bir tercih olacaktır. Şık ve güçlü duruşunun yanı sıra ergonomik özellikleri ile de konforlu bir oturum sağlayan Grand, yönetici ve toplantı koltuğu alternatifleriyle ofislerde farklı kullanım alanlarına yönelik çözümler sunuyor.

Bürotime, çalışanların ofiste fizyolojik olarak rahat edebilecekleri ergonomiyi modern tasarımlarla buluşturmaya devam ediyor. Normal postüre uygun olmayan oturma biçimi, kas ve eklemlere baskı yaparak vücudun fiziksel limitlerini zorlar. Tümüyle ayarlanabilir ergonomik bir koltuk, çalışanın vücut postürünün doğru bir şekilde konumlandırılmasını sağlar. Ayarlama ipuçlarına ve bir ofis koltuğunda olması gereken tüm detaylara “Sağlıklı Ofis Hareketleri” videomuzdan ulaşabilirsiniz.

RENKLER

İNDİRİLEBİLİR
DOKÜMANLAR

* 2D ve 3D Dosyaları indirip inceleyebilmeniz için lütfen
Mimar Girişi yapınız.

TEKNİK BİLGİLER

Yönetici Koltuk

H:122
W:67
L:60

Operasyonel Koltuk

H:110
W:67
L:60

BAKIM ÖNERİLERİ

    Deri yüzeylerin tozu düzenli olarak alınmalıdır. Üzerine sıvı dökülmesi halinde emiciliği yüksek bir bez ile iyice kurulanmalıdır. Yağ lekelerinde kirli yüzey sabunlu bez ile temizlendikten sonra kuru bir bez ile dairesel hareketlerle silinmelidir. Bölgesel lekelenme halinde tüm yüzey temizlenmelidir. Doğal derinin zaman içerisinde değişime uğraması olağan bir durumdur.
    Metal yüzeyler aşındırıcı içermeyen temizleyiciler ve su ile silindikten sonra yumuşak bir bezle kurulanmalıdır. Boyalı metal yüzeylerde aşındırıcı kimyasal içeren, alkol veya solvent bazlı temizlik malzemesi kullanılmamalıdır.
    Ürünlerinizi periyodik olarak nemli bez ile temizleyebilirsiniz. Üzerine sıvı dökülmesi halinde emiciliği yüksek bir bez ile iyice kurulayınız. Yağ lekelerinde kirli yüzey sabunlu bez ile temizlendikten sonra kuru bir bez ile dairesel hareketlerle silinmelidir.

ÜRÜN AİLESİ

Kullanıcısına sağladığı sırt, bel ve boyun desteğiyle yönetici ofislerinde olduğu kadar toplantı grubunda da misafirleriniz için konforlu ve sağlıklı bir kullanım alanı sunan Grand çalışma koltuğu; 5’li yıldız ayağa sahip, alçak sırtlı versiyonuyla ofislerinize güçlü ve saygın bir görünüm kazandırıyor.

GALERİ

GRAND

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

TAMAMLAYICILAR