FOLDIT LOUNGE

Zarif silüeti ve ergonomik yapısıyla Foldit Koltuk Ailesi kullanıcısının görsel ve işlevsel beklentilerini karşılar. Kullanıcısı için konforu garanti ederken görsel detaylarıyla içinde bulunduğu çalışma alanında elegant bir duruş sergiler. Lobi, bekleme veya dinlenme alanlarında konumlandırılması öngörülen koltuk kullanıcılarına maksimum konforu vaat eder. Sade formu zarif ve özenli detaylarıyla sofistike yapı sunar.

ÖZGE ÇAĞLA AKTAŞ

Kullanıcı odaklı yaklaşımla tasarlanan Foldit, insan ergonomisine uygun olarak şekillendirilmiş, akıcı bir forma sahiptir. Vücudu saran gövde akıcı formuyla kol ve sırtta devam eder; döşeme sırta ve kolun iç yüzeyine doğru katlanarak konforu maksimize eder. Sade formuna karşın işçilikli yapısı ile dikkat çeker.

İNDİRİLEBİLİR
DOKÜMANLAR

DİJİTAL KATALOG TEKNİK KATALOG
* 2D ve 3D Dosyaları indirip inceleyebilmeniz için lütfen
Mimar Girişi yapınız.

TEKNİK BİLGİLER

Yüksek sırtlı lounge koltuğu

H : 116 / 124
W : 71
L : 76

Yüksek sırtlı, metal kollu lounge koltuğu

H : 116 / 124
W : 71
L : 76

Yüksek sırtlı, kolsuz lounge koltuğu

H : 116 / 124
W : 60
L : 76

Kısa sırtlı lounge koltuğu

H : 83 / 101
W : 71
L : 64

Kısa sırtlı, metal kollu lounge koltuğu

H : 83 / 101
W : 71
L : 64

Kısa sırtlı, kolsuz lounge koltuğu

H : 83 / 101
W : 60
L : 64

Puf

H : 35 / 43
W : 55
L : 50

BAKIM ÖNERİLERİ

    Deri yüzeylerin tozu düzenli olarak alinmalidir. Üzerine sivi dökülmesi halinde emiciligi yüksek bir bez ile iyice kurulanmalidir. Yag lekelerinde kirli yüzey sabunlu bez ile temizlendikten sonra kuru bir bez ile dairesel hareketlerle silinmelidir. Bölgesel lekelenme halinde tüm yüzey temizlenmelidir. Dogal derinin zaman içerisinde degisime ugramasi olagan bir durumdur.
    Metal yüzeyler asindirici içermeyen temizleyiciler ve su ile silindikten sonra yumusak bir bezle kurulanmalidir. Boyali metal yüzeylerde asindirici kimyasal içeren, alkol veya solvent bazli temizlik malzemesi kullanilmamalidir.

ÜRÜN AİLESİ

GALERİ

FOLDIT LOUNGE

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

TAMAMLAYICILAR