FLOWER

İlhamını isminden alan Flower askılık, ikonik görünümü ve renkli tasarımıyla ofislerinize elegan bir görünüm kazandırıyor.


ROBERT BRONWASSER

Ödüllü tasarımcı Robert Bronwasser, farklı tasarım uzmanlarıyla yakından çalışır ve büyük çaplı çok disiplinli tasarım ürünlerinde aynı alanda çalışan kişileri bir araya getirecek şekilde bir işbirliği kurgular. Geliştirilen ürünlerin kullanıcı dostu olmakla birlikte, aynı zamanda basit, mantıklı ve kullanımı kolay olmasına özen gösterir.

RENKLER

İNDİRİLEBİLİR
DOKÜMANLAR

* 2D ve 3D Dosyaları indirip inceleyebilmeniz için lütfen
Mimar Girişi yapınız.

TEKNİK BİLGİLER

Askılık

Yükseklik:170
Genişlik:34
Derinlik:34

Şemsiyelik Ayrı Askılık

Yükseklik:58
Genişlik:34
Derinlik:34

Şemsiyelikli Askılık

Yükseklik:170
Genişlik:34
Derinlik:34

BAKIM ÖNERİLERİ

    Metal yüzeyler asindirici içermeyen temizleyiciler ve su ile silindikten sonra yumusak bir bezle kurulanmalidir. Boyali metal yüzeylerde asindirici kimyasal içeren, alkol veya solvent bazli temizlik malzemesi kullanilmamalidir.
    Ürünlerinizi periyodik olarak nemli bez ile temizleyebilirsiniz. Üzerine sivi dökülmesi halinde emiciligi yüksek bir bez ile iyice kurulayiniz. Yag lekelerinde kirli yüzey sabunlu bez ile temizlendikten sonra kuru bir bez ile dairesel hareketlerle silinmelidir.

ÜRÜN AİLESİ

Genellikle göz ardı edilen ihtiyaçlara antrasit, kum, turuncu gibi geniş renk skalasıyla yanıt veren Flower, plastik enjeksiyon askılık, çelik boru profil ve döküm demir tabandan oluşan minimal ve dayanıklı bir ürün serisidir.

GALERİ

FLOWER

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

TAMAMLAYICILAR