CONNECT

Çalışanların bir araya gelip etkileşime geçmesi, birbirleriyle paylaşımda bulunmaları; çalışanları motive eder ve verimliliğini artırır. Bu ihtiyaçtan yola çıkılarak geliştirilen Connect ürün ailesi; çalışanların etkileşime geçmelerini sağlayan ortamları sunmak üzere tasarlanmıştır. Sıradan bir ofisi bile canlandıracak detaylara sahip Connect; renkli görünümü ve tamamlayıcı sehpası ile sosyal alanların vazgeçilmez tamamlayıcısı olacaktır.

DUYGU ASLANEL - ÖZGE ÇAĞLA AKTAŞ

Connect’i yeni ofis kültürü çerçevesinde çalışanların bir araya gelerek etkileşime geçeceği, onları motive eden alanlar oluşturma amacıyla geliştirdik. İletişimi destekleyebilmek için parçalı, birbirine entegre formlar olarak tasarladığımız ürün ailesi, ofis ortak alanlarında çoğalıp çeşitlendirilebilme özellikleriyle esnek ve işlevsel çözümler sunar.

İNDİRİLEBİLİR
DOKÜMANLAR

* 2D ve 3D Dosyaları indirip inceleyebilmeniz için lütfen
Mimar Girişi yapınız.

TEKNİK BİLGİLER

Kare Puf

Yükseklik:40
Genişlik:38
Derinlik:38

Dikdörtgen Puf

Yükseklik:40
Genişlik:38
Derinlik:120

Sehpa

Yükseklik:45
Genişlik:104
Derinlik:92

Dikdörtgen Sehpa

Yükseklik:45
Genişlik:50
Derinlik:100

Kare Sehpa

Yükseklik:45
Genişlik:50
Derinlik:50

Kare Sehpa

Yükseklik:45
Genişlik:70
Derinlik:70

BAKIM ÖNERİLERİ

    Ahsap yüzey, hafif nemli bezle düzenli olarak damarlari yönünde silinerek ardindan yumusak bir bezle kurulanmalidir. Aerosol içeren cila ve temizleyici kullanilmamalidir.
    Deri yüzeylerin tozu düzenli olarak alinmalidir. Üzerine sivi dökülmesi halinde emiciligi yüksek bir bez ile iyice kurulanmalidir. Yag lekelerinde kirli yüzey sabunlu bez ile temizlendikten sonra kuru bir bez ile dairesel hareketlerle silinmelidir. Bölgesel lekelenme halinde tüm yüzey temizlenmelidir. Dogal derinin zaman içerisinde degisime ugramasi olagan bir durumdur.
    Döşeme kumaşlar periyodik olarak hafif nemli bir bez ile tozu alınarak temizlenmelidir. Yüzeyde biriken toz, elektrik süpürgesi ile alınabilir. Lekelenme durumunda yoğun kimyasal madde içermeyen temizleyiciler kullanarak ılık suyla silinmelidir. Fırçalamadan kaçınılmalıdır.
    Kumaslar periyodik olarak hafif nemli bir bez ile tozu alinarak temizlenmelidir. Yüzeyde biriken toz, elektrik süpürgesi ile alinabilir. Lekelenme durumunda yogun kimyasal madde içermeyen temizleyiciler kullanarak ilik suyla silinmelidir. Firçalamadan kaçinilmalidir.
    Metal yüzeyler asindirici içermeyen temizleyiciler ve su ile silindikten sonra yumusak bir bezle kurulanmalidir. Boyali metal yüzeylerde asindirici kimyasal içeren, alkol veya solvent bazli temizlik malzemesi kullanilmamalidir.

ÜRÜN AİLESİ

Her ofis kültürü içinde, farklı fikir ve değerlere sahip insanların bir arada çalışarak ortak bir hedefe yönelmesi gibi Connect de çok çeşitli parçalardan oluşur. Kullanıcısının tercihine göre pek çok farklı kompozisyon oluşturma imkanı sunan Connect puf serisi; renk, malzeme ve modül alternatifleriyle “çeşitlilik” kavramının altını çizer.

GALERİ

CONNECT

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

TAMAMLAYICILAR